estart
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Залишити заявку

Канікули за кордоном - це найкращий спосіб поєднати приємний відпочинок з корисною практикою іноземної мови. Діти ходять на екскурсії, веселяться, відвідують різні заходи і факультативи. І в той же час занурюються в живу англомовне середовище і займаються з професійними викладачами.

Більшість школярів не хочуть навіть чути про навчання під час канікул. І це цілком зрозуміло. Але наш варіант - це зовсім інший формат. Дитині не доведеться просиджувати дні за нудними підручниками і завданнями.

Компанія ESTART спеціалізується на організації такого відпочинку в Польщі, Англії, Словенії, США, Канаді, Швейцарії, Італії, Австрії та інших країнах. Ми допоможемо вам підібрати ідеальну програму під вік і переваги вашої дитини.

Вони відрізняються напрямком, тривалістю і ціною. Наші консультанти нададуть найактуальнішу інформацію та допоможуть розставити пріоритети.

Переваги канікул за кордоном

Канікули за кордоном - це безцінний досвід для дітей від 3 до 18 років.

 • Цікаві ігрові системи навчання зможуть прищепити любов до знань школярам, ​​які вже втомилися від нудних і однотипних методик.
 • Всебічний розвиток забезпечує поєднання практики іноземної мови зі спортом, кулінарією, театральними гуртками, верховою їздою, активними іграми та іншими цікавими речами.
 • Дитина подивиться на світ, інші традиції і культури. Поспілкується з людьми з усього світу і знайде нових друзів. Це розширює кругозір не гірше самої просунутої навчання.
 • Діти познайомляться з легендарними пам'ятками. Адже дізнаватися щось про культурні та історичні пам'ятки набагато цікавіше на місці, а не по фотографіях.
 • Протягом поїздки можна оцінити на практиці, наскільки дитина підготовлений до постійної навчанні та житті в іншій країні.
 • Відпочинок без батьків розвиває самостійність, організованість, лідерські якості.
 • Нові емоції та враження дають сильну мотивацію для подальшого розвитку.
 • Насичений розпорядок дня не дозволить витрачати час даремно. Більше ніяких десятків годин за комп'ютером і телевізором. Завдяки величезному вибору захоплюючих занять діти самі не хочуть пропускати щось нове.
 • Занурення в природне мовне середовище набагато ефективніше і корисніше найсучасніших підручників.

Не турбуйтеся, що щось піде не так. Ситуація завжди знаходиться під нашим контролем. А діти набагато краще і швидше адаптуються до нових умов і нових мов, ніж дорослі. Саме тому такий досвід в шкільні роки буде цінний і десятки років тому.

Чому саме ми?

Мета ESTART - запропонувати вам найцікавіші варіанти. Ми співпрацюємо тільки з престижними установами та кваліфікованими педагогами.

 • Не потрібно турбуватися про умови проживання і навчання. Все це організовано на найвищому рівні.
 • Вам не доведеться займатися складними обчисленнями. Ми розрахуємо вартість по системі «все включено». Ви будете знати точну ціну і що в неї входить.
 • Ми допомагаємо, супроводжуємо і консультуємо протягом всієї поїздки.
 • Дитина постійно знаходиться під наглядом керівника групи. А він на зв'язку з вами 24/7.
 • Все бюрократичні формальності, оформлення документів, переклади та інші нюанси ми беремо на себе.

Вам не доведеться витрачати свої нерви, сили і час. А заодно не доведеться сумніватися в правильності кожного кроку. Поки дитина буде отримувати задоволення від канікул, можете спокійно займатися своїми справами.

Організація поїздки

Навіть короткі канікули можна провести з користю. Найпопулярніші поїздки - 3-4 тижні з інтенсивним вивченням мови. За цей час цілком можна підвищити рівень.

Програми ми завжди підбираємо індивідуально. Для цього розкажіть на про вік, захоплення та інтереси своєї дитини. І ми запропонуємо варіанти, які підійдуть саме вам.

Усе дозвілля теж прописується заздалегідь. Ви будете спочатку знати про всі заходи, поїздках, походах і заняттях.

Планувати канікули за кордоном найкраще заздалегідь. Так у вас буде більше дат, груп і варіантів на вибір. З наближенням гарячого сезону місця розлітаються на очах.

Не витрачайте час даремно! Надсилайте дітей на зустріч казковим пригодам разом з нами!

Company MAXXmarketing GmbH
Втілюйте свої мрії разом з нами!

ПРО КОМПАНІЮ

КОНТАКТИ

+38 068 503 44 41
м. Київ, вул. Кирилівська 160Б, оф. 508
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2021 estart Сайт создан WEB-студией In-Look