estart
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Залишити заявку

Хороша освіта - запорука успішного майбутнього. А закладається воно ще в шкільні роки.

З перших років життя малюка пильні батьки переймаються вибором навчального закладу. На пошуки ідеального навчального плану потрібен час. А ще ж потрібно відстежити, як вона працює на практиці. І бажано - в динаміці.

Все частіше батьки віддають перевагу закордонним школам. І на те є кілька вагомих причин:

  • Гнучка сучасна освітня система з індивідуальним підходом;
  • Поглиблене вивчення живого іноземної мови;
  • Формування характеру і розвиток лідерських якостей;
  • Уміння адаптуватися до нового середовища і культурі;
  • Розвиток соціальних і комунікативних навичок з раннього дитинства;
  • Багатий вибір різноманітних програм і позакласних активностей.

Чому саме ESTART?

Компанія ESTART співпрацює з кращими навчальними закладами Польщі, Англії, Словенії, США, Канади, Швейцарії, Італії, Австрії та інших країн.

Ми допоможемо з вибором ідеальної програми для вашої дитини. Можете не турбуватися щодо переїзду за кордон. Всі організаційні труднощі наші фахівці візьмуть на себе. І нададуть повну підтримку протягом усього періоду від початку і до закінчення навчання.

Випускники приватних шкіл і пансіонів підтвердять, що вже протягом першого року нове місце стає для них другою домівкою. У всіх установах працюють професіонали, які піклуються і підтримують учнів.

Яку школу вибрати?

В Європі та Америці поширені кілька типів шкіл. Державні - орієнтовані на місцевих учнів. Міжнародні - змішані інтернаціональні. Вони спочатку розраховані на прийом дітей з усього світу. Під це адаптовані всі навчальні плани і принцип роботи.

Також є спільні школи і пансіони для хлопчиків або дівчаток окремо. Думки з цього приводу розходяться. Хтось вважає, що роздільні школи краще розкривають вміння і таланти. А хтось - що для успішної соціалізації необхідні тільки спільні навчальні заклади.

Чи можете орієнтуватися на Ваші переваги і переваги дитини. А ми розповімо про всі переваги, недоліки і особливості кожного конкретного установи. Вам не доведеться шукати інформацію самостійно і витрачати час на її перевірку.

Освітні системи

Вибір освітньої системи для дитини чи не важливіше вибору конкретної школи. Тут є нюанси, в залежності від країни. Розібратися в них самостійно нелегко. Тому місія ESTART - допомогти вам визначитися.

Звичайно, в середній школі складно точно і однозначно визначити, яку спеціальність і ВНЗ дитина вибере в майбутньому. Але якщо у нього вже є інтереси і переваги - вибирайте спеціалізовані школи з поглибленим вивченням тієї чи іншої сфери.

Найчастіше зустрічаються кілька систем:

  • Американська American High School Diploma;
  • Англійські GCSE і A-level;
  • Німецька Abitur;
  • Міжнародна International Baccalaureate.

Вони поширені не тільки на батьківщині, але і в середніх школах Італії, Австрії, Швейцарії, Франції та інших країн.

У більшості шкіл можна здобути освіту як англійською, так і на місцевому державною мовою. Але враховуйте, наскільки комфортно дитина буде відчувати себе на новому місці.

Якщо у вас залишаються сумніви, ми допоможемо з профорієнтацією, визначенням рівня знання мови, розрахунком шансів на вступ і іншими нюансами. У вас обов'язково буде найсвіжіша і актуальна інформація.

Життя і дозвілля

Закордонне освіта - не єдина перевага іноземних шкіл. Крім самого навчального процесу це ще і життя в новій атмосфері.

Деякі школи-пансіони виставляють суворі вимоги до учнів. Обов'язково вивчіть їх заздалегідь.

Враховуйте територіальне розташування школи. Наприклад, для учнів молодших класів хороші закриті кампуси в передмісті, а старшокласники вважають за краще близькість міст.

Більшість середніх шкіл пропонують великий вибір факультативів та позакласних занять. Так одна установа може спеціалізуватися на абсолютно різних сферах: від програмування до театрального мистецтва. А значить дитина зможе спробувати свої сили у всьому, що його цікавить. В майбутньому це неодмінно допоможе розставити пріоритети і вибрати напрямок для вищої освіти.

Company MAXXmarketing GmbH
Втілюйте свої мрії разом з нами!

ПРО КОМПАНІЮ

КОНТАКТИ

+38 068 503 44 41
м. Київ, вул. Кирилівська 160Б, оф. 508
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2021 estart Сайт создан WEB-студией In-Look