estart
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Залишити заявку

Робота за кордоном - це мрія багатьох українців. І тепер вона як ніколи доступна. Для кожного претендента знайдуться свої варіанти.

У вас зовсім немає досвіду, і ви не знаєте, з чого почати? Багато років успішно будуєте кар'єру, але хочете подальшого розвитку? Вирішили радикально змінити вектор життя? Просто хочете нових вражень?

Компанія ESTART створена для того, щоб допомогти вам у цьому. Для цього ми співпрацюємо з перевіреними і надійними партнерами з Польщі, Англії, Словенії, США, Канади, Швейцарії, Італії, Австрії та інших країн.

Ви обов'язково отримаєте гідні умови праці. А роботодавець виконає всі свої зобов'язання.

Скористайтеся можливістю отримати новий досвід разом з нами!

Варіанти для працевлаштування

ESTART - це перевірена база роботодавців. У нас ви знайдете все, що завгодно: будівельні, ремонтні та фермерські роботи, клінінг. Чи зможете побудувати кар'єру в науці, IT-сфері, на великих підприємствах. Завжди затребувані вузькопрофільні фахівці: медики, інженери, вчені.

Це може бути сезонна або постійна робота. Умови контрактів відрізняються, залежно від конкретного проекту.

Варіантів - безліч. Тому не бійтеся починати. Неважливо, яка у вас освіта і який досвід. Ми напевно зможемо підібрати цікаві пропозиції саме для вас. А заодно допоможемо з організацією всього процесу оформлення і переїзду.

Переваги роботи за кордоном:

 • Дохід. Це перше і головне перевага, адже в більшості західних країн зарплати вище. Навіть для некваліфікованих працівників. Саме тому багато хто воліє робити кар'єру за кордоном.
 • Зв'язки. Робота за кордоном допоможе обзавестися корисними контактами для подальшого розвитку.
 • Переїзд. Всім, хто хоче остаточно переїхати в іншу країну, потрібно з чогось починати. І працевлаштування - це найпростіший і безпрограшний спосіб. Кваліфіковані фахівці завжди в ціні.
 • Нові враження. Робота за кордоном - це можливість не тільки подивитися світ, але і зануриться в справжню повсякденне життя інших міст.
 • Різноманітність. Чим більше країн - тим більше цікавих вакансій, компаній і пропозицій.
 • Міжнародні проекти. Якщо ви мрієте працювати в великих міжнародних корпораціях, робота за кордоном - неминучий крок.

Підводні камені при працевлаштуванні за кордоном

Природно, працевлаштування - це відповідальний крок. Він пов'язаний з рядом проблем і незручностей.

 • Психологічний бар'єр. Багатьом складно все рішуче кинути і почати нове життя в новій країні.
 • Культурний бар'єр. Переїзд - це завжди адаптація до нової мови, культури, традицій, менталітету і способу життя.
 • Професійні складності. Потрібно завжди враховувати, які вимоги і нюанси є в тій чи іншій спеціальності в іншій країні.
 • Витрати. Навіть при благополучному працевлаштуванні знадобляться кошти на перших порах: на оренду житла, харчування, на життя в цілому.
 • Ризики. Коли робота за кордоном так популярна, завжди високий ризик зустрітися з агентствами-шахраями або недобросовісними роботодавцями.
 • Бюрократія. Оформлення на роботу завжди пов'язане з цілою низкою юридичних і бюрократичних формальностей. Знадобиться переклад документів, підготовка супровідних листів, отримання дозволів, віз і маса інших нюансів.

Головне завдання ESTART - позбавити вас від організаційних проблем і допомогти з працевлаштуванням.

Що ми пропонуємо?

Наші консультанти нададуть найактуальнішу інформацію під ваші запити. Чи не доведеться витрачати час і сили на пошуки, аналіз і перевірку фактів. Забудьте і про нескінченному зборі пакетів документів.

Ми допоможемо з профорієнтацією, з пошуком нової сфери, з подальшим плануванням кар'єри. Оцінимо ваш рівень мови, а якщо потрібно - запропонуємо відповідні курси, щоб ви відразу змогли влитися в нове середовище і відчувати себе комфортно.

Наші фахівці будуть супроводжувати вас від першої консультації і до остаточного успішного працевлаштування.

Company MAXXmarketing GmbH
Втілюйте свої мрії разом з нами!

ПРО КОМПАНІЮ

КОНТАКТИ

+38 068 503 44 41
м. Київ, вул. Кирилівська 160Б, оф. 508
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2021 estart Сайт создан WEB-студией In-Look