estart
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Залишити заявку

Мрієте побудувати успішну кар'єру за кордоном? Тоді ви точно знаєте, як цінуються на ринку міжнародні дипломи хороших європейських ВНЗ. Саме вони в першу чергу відкривають більшість дверей.

Незважаючи на те, що українські ВНЗ можуть не поступатися за якістю знань, іноземні практично завжди мають у своєму розпорядженні набагато більш розвиненою матеріально-технічної та наукової бази. До того ж це розвиває вміння влитися в нове середовище ще до влаштування на роботу.

Впевненість, лідерські якості, приховані таланти, самостійність - все це можна вдосконалити під час здобуття вищої освіти за кордоном.

Навчання за кордоном - перший крок на шляху до успіху!

Наші цілі

Головне завдання ESTART - допомогти вам у вступ та навчання. Для цього ми співпрацюємо з престижними вузами Польщі, Англії, Словенії, США, Канади, Швейцарії, Італії, Австрії та інших країн.

 • Ми допоможемо з підготовкою, легалізацією документів, перекладами, супровідними і мотиваційними листами;
 • Оцінимо ваш рівень мови, допоможемо з підбором навчального плану і профорієнтацією з урахуванням ваших планів і побажань;
 • Надамо підтримку на кожному етапі: з моменту першої консультації і до отримання диплома;
 • Організуємо всі побутові питання: проживання, розрахунок вартості, знайомство з обраним навчальним закладом, переїзд.

Багатий досвід і різноманітність напрямків ESTART дозволяють зробити все це максимально швидко і ефективно.

Разом з нами ви заощадите сили і час. Замість пошуків інформації і болісних питань вибору краще витратити їх на підготовку.

Без прикрас дізнавайтеся про всі сильні і слабкі сторони вибраних ВНЗ і програм. Отримуйте найточнішу, актуальну і розгорнуту інформацію про них.

Разом з Вами ми детально опрацюємо всю стратегію надходження. У вас не буде проблем з термінами, бюрократією і всілякими формальностями, які відрізняються для кожної країни і університету.

Що для цього потрібно?

Що потрібно від вас? Досить бути випускником мати атестат про повну загальну середню освіту або будь-якого вітчизняного ВНЗ. Програми з отримання другої вищої освіти у нас теж є.

Подальший порядок нічим не відрізняється від українського. Протягом 3-4 років ви отримаєте ступінь бакалавра. Ще через 1-2 роки - закінчите магістратуру. Потім - аспірантура і написання докторської. Або побудова кар'єри в інший, ненауковою сфері.

Ми допоможемо розробити чіткий поетапний план дій саме для вас.

Переваги вищої освіти за кордоном

Диплом європейського або американського університету - це найкраща база для старту успішної кар'єри в будь-якій точці світу. Навіть якщо у вас вже є необхідні знання та навички, освіту закордоном стане цінним досвідом. А диплом - серйозною перевагою в очах роботодавців.

На цьому переваги закордонного навчання не закінчуються:

 • Час, проведений в новому середовищі, допоможе вдосконалити і відточити знання мови. У тому числі і професійної лексики по Вашій спеціальності. Іноді вдається підтягти відразу кілька мов: англійська і державний тієї країни, в якій ви навчаєтеся.
 • За час навчання можна обзавестися корисними зв'язками і знайомствами для подальшої кар'єри. Можливо навіть отримати перший оферт або робочий досвід.
 • Багато іноземних ВНЗ влаштовують студентів на практику в великі компанії. І це теж незамінний досвід і внесок в майбутнє.

Проблеми при отриманні вищої освіти за кордоном

Вступ до іноземні ВНЗ обіцяє відмінні перспективи. Але не все так просто. Ще на етапі планування виникають перші труднощі:

 • Яку країну і який ВНЗ обрати? Яка програма краще підійде під плани? Як розрахувати вартість?
 • Як отримати і перевести всі необхідні документи? Чи потрібна віза або спеціальні дозволи? Як продовжувати їх в процесі?
 • Як правильно подати документи? Як написати мотиваційний лист? Що ще потрібно знати, щоб не допустити помилки?
 • Як справлятися з першими труднощами і культурним бар'єром в новій країні?

Компанія ESTART працює саме для того, щоб допомогти Вам з усіма цими нюансами. Вам не доведеться турбуватися про організацію. Ми відповімо на всі питання і будемо супроводжувати вас протягом всього процесу навчання.

Не бійтеся робити крок в нове життя! Ми обов'язково Вас подстрахуем!

Company MAXXmarketing GmbH
Втілюйте свої мрії разом з нами!

ПРО КОМПАНІЮ

КОНТАКТИ

+38 068 503 44 41
м. Київ, вул. Кирилівська 160Б, оф. 508
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2021 estart Сайт создан WEB-студией In-Look